Home

Svátek matek film obsazení

Velmi příjemný oddechový film po náročném dni. Svátek matek nám nabízí veselou podívanou na několik skvělých hereček a herců. Jennifer Aniston byla vážně skvělá a jsem ráda, že si opět zahrála po boku Jasona Sudeikise. Přesto filmu něco chybí Svátek matek (v americkém originále: Mother's Day) je americká filmová komedie z roku 2016.Režisérem filmu je Garry Marshall.Hlavní role ve filmu ztvárnili Jennifer Aniston, Julia Roberts, Kate Hudson, Jason Sudeikis a Timothy Olyphan SMS.cz - Svátek matek (2016) - Film USA - obsazení. Svátek matek Sdílet Informace Komentáře Obsazení Hodnocen í Videoukázka Fotky 2020 Svátek má Stanislava. Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz Prodávej s Plať-Mobilem.cz. Svátek matek mě opravdu příjemně překvapil, ačkoliv romantické komedie ráda nemám. Obsazení mě nakonec přesvědčilo o tom, že to bude stát za to, a skutečně, zejména Jennifer Aniston se mi velmi líbila. Nakonec se z filmu vyklubala docela příjemná komedie, ve které se překvapivě skoro žádná romantika neobjevila

SMS.cz - Svátek matek (2016) - Film USA - režie: Garry Marshall - herci: Jennifer Anistonová, Timothy Olyphant, Shay Mitchell, Caleb Brown, Brandon Spink - recenze, fotky, ukázky. Svátek matek Sdílet Informace Komentáře Obsazení Hodnocen í Videoukázka Fotky Podobné. TV tipy: Starý a neklidný repo men potkává kudrnatou holku Christine, s níž slaví svátek matek Na přelomu února a března se v televizích opět dostávají do popředí osvědčené reprízy, proto v našem výběru hrají prim snímky spíše méně známé a ne tak výrazné. Na řadu tak přijdou třeba původní Repo man nebo drama Christine

Svátek matek / Mother's Day (2016) ČSFD

Vlastně jsem nepochopil, jak je třeba Svátek matek slavit, ale je fajn, že někdo se na to téma pokusil natočit film. Alespoň jsem zase viděl Jennifer Aniston, která snad i za sto let bude vypadat pořád tak, jako v tomhle filmu. (7.2.2017 Svátek matek vypadá, že do kin zamířil omylem a s unylým vizuálem by udělal parádu maximálně na Hallmarku. Nespraví to ani obsazení, protože s výjimkou Jennifer Aniston, Kate Hudson, Jasona Sudeikise a Timothyho Olyphanta si budete u každé druhé tváře říkat toho/tu už jsem někde viděl. Tedy v lepším případě Svátek matek / Mother's Day. Tvůrci Svátku matek vařili podle receptu na perfektní ženský film: spousta postav, se kterými se může divačka ztotožnit, sem tam pěkný muž, Jennifer Aniston a Julia Roberts. Bohužel slabý scénář přinesl zápletky, které nás nedokáží zaujmout, dojmout ani pobavit || Svátek Matek ~ Mother's Day™|| Komedie | USA 2016 [ 118 min.] Režie: Garry Marshall | Hrají: Jennifer Aniston, Kate Hudson, Julia Roberts, Jason Sudeikis, Britt Robertson, Timothy Olyphant, Sarah Chalke, Shay Mitchell, Christine Lakin, Margo Martindale, Jon Lovitz, Jack Whitehall, Grayson Russell <<<<< OBSAH >>>>> Do Dne matek zbývá už jen několik dnů a několik rodin se musí.

A přestože slavím všechny svátky, Svátek matek mi připadal jako mnohem lepší téma pro film než Svátek stromů. Stejně jako mnoho uznávaných filmů a televizních pořadů z Marshallovy rozsáhlé tvorby je i Svátek matek plný nečekaných dějových zvratů podaných s jeho nezaměnitelným optimistickým humorem Recenze: Svátek matek (2016) - Širokospektrální mateřská pokolení v nahodilém systému známostí Těžko se rozvzpomenout, u které matky film začal, přes kterou pokračoval a ke které se až nakonec dostal. lesbická, konzervativní a exotická - takový bohatý výčet typů matek a skvělé obsazení v podobě Roberts. Svátek matek 2016 csfd celý film Do Dne matek zbývá už jen několik dnů a několik rodin se musí vyrovnat s tím, jak tento velký den letos stráví. Ať už to znamená strávit ho s novou láskou, ztracenou láskou či úplně bez lásky, letošní Den matek se určitě nezapomenutelně zapíše do historie romantických komedií.

Svátek matek (film) - Wikipedi

Svátek matek je posledním filmem, který před svou smrtí loni v létě stihl natočit. Možná to není jeho nejlepší film, ale za zhlédnutí jistě stojí. Jen to třeba neberte striktně jako komedii - romantiky vás tady čeká snad ještě víc a na slzy nejspíš dojde taky Nejlepší oslavou Dne matek je komedie Garryho Marshalla Svátek matek. Třetí pokračování sváteční trilogie vás rozesměje, rozpláče a představí vám hvězdně obs.. Do Dne matek zbývá už jen několik dnů a několik rodin se musí vyrovnat s tím, jak tento velký den letos stráví. Ať už to znamená strávit ho s novou láskou, ztracenou láskou či úplně bez lásky, letošní Den matek se určitě nezapomenutelně zapíše do historie romantických komedií - a na několik dalších desetiletí i do povědomí diváků

Svátek matek / Mother's Day (2016) - obsazení

 1. Americká komedie nám představuje mozaiku osudů několika žen, matek a silných osobností. Herecké obsazení je samozřejmě hvězdné. Scénář je sestaven tak, aby si každá divačka našla to svoje. Ať už bude rozvedená, adoptovaná, lesbička, kariéristka bez rodiny, nebo se hádá s matkou
 2. Svátek matek / Mother's Day. od TmavyCyklista » 06 úno 2017 09:18 . Info: IMDb | ČSFD | FDb V českém znění: Miriam Chytilov oceňuji Ninu Horákovou se kterou jsem byl spokojený po obsazení hlavních roli, Anna Suchánkov.
 3. Režisér Garry Marshall (Pretty Woman, Na Sv. Valentýna) opět shromáždil hvězdné obsazení ve své nejnovější romantické komedii Svátek matek, kde si společně zahrají Jennifer Anistonová, Kate Hudsonová, Julia Robertsová a Jason Sudeikis
 4. Recenze: Svátek matek (2016) - Širokospektrální mateřská pokolení v nahodilém systému známostí Těžko se rozvzpomenout, u které matky film začal, přes kterou pokračoval a ke které se až nakonec dostal. lesbická, konzervativní a exotická - takový bohatý výčet typů matek a skvělé obsazení v podobě Roberts.
 5. Svátek matek 2016 online cz z celý film Svátek matek 2016 4k ultra hd Brandt Andersen, Daniel Diamond, Mark DiSalle, Mike Karz Svátek matek rozpočet: $25,000,000 Svátek matek obsazení : Jennifer Aniston, Julia Roberts, Kate Hudson, Jason Sudeikis, Timothy Olyphant, Sarah Chalke.
 6. Svátek matek 2016 online cz z celý film Svátek matek 2016 4k ultra hd Brandt Andersen, Daniel Diamond, Mark DiSalle, Mike Karz Svátek matek rozpočet: $25,000,000 Svátek matek obsazení : Jennifer Aniston, Julia Roberts, Kate Hudson, Jason Sudeikis, Timothy Olyphant, Sarah Chalke.
 7. Svátek matek cz dubbing 2016 celý film česky Daniel Diamond, Mark DiSalle, Mike Karz Svátek matek rozpočet: $25,000,000 Svátek matek filmové obsazení : Jennifer Aniston, Julia Roberts, Kate Hudson, Jason Sudeikis, Timothy Olyphant, Sarah Chalke, Margo Martindale, Jon Lovitz, Britt Robertson,.

Svátek matek / Mother's Day (2016) Kinobox

 1. Svátek matek 2016 Online Ke Shlédnutí Zdarma A 2018-02-23T17:03:00-08:00 5.0 stars based on 35 reviews ★★★★☆ Svátek matek má skóre 8,2 z 10, na základě 7496 recenzí Do Dne matek zbývá už jen několik dnů a několik rodin se musí vyrovnat s tím..
 2. ️Watch Svátek matek 2016 movie 4k uhd Now⬅️ Svátek matek synopsis Svátek matek 2016 csfd celý film Do Dne matek zbývá už jen několik dnů a několik rodin se musí vyrovnat s tím, jak tento velký den letos stráví. Ať už to znamená strávit ho s novou láskou, ztracenou láskou či úplně bez lásky, letošní Den matek se určitě nezapomenutelně zapíše do historie.
 3. Svátek matek 2016 Online CZ Titulky A 2018-07-20T19:48:00-07:00 5.0 stars based on 35 reviews ★★★★☆ Svátek matek má skóre 7,1 z 10, na základě 4161 recenzí Do Dne matek zbývá už jen několik dnů a několik rodin se musí vyrovnat s tím..
 4. The Peanut Butter Falcon 2019 celý film český dabing The Peanut Butter Falcon 2019 kino praha zdarma online The Peanut Butter Falcon celý film cz 2019 The Peanut Butter Falcon celý film česky 2019 cz The Peanut Butter Falcon sledování filmů online 2019 jak sledovat filmy The Peanut Butter Falcon 2019 filmy online etelka ⭐⭐⭐⭐⭐ The Peanut Butter Falcon premiera sbírka filmy.

Svátek matek / Mother's Day (2016) - SMS

Svátek matek 2016 online cz z celý film Svátek matek 2016 4k ultra hd Brandt Andersen, Daniel Diamond, Mark DiSalle, Mike Karz Svátek matek rozpočet: $25,000,000 Svátek matek obsazení : Jennifer Aniston, Julia Roberts, Kate Hudson, Jason Sudeikis, Timothy Olyphant, Sarah Chalke. Svátek matek cz dubbing 2016 celý film česky Svátek matek 2016 kino praha zdarma online ⭐⭐⭐⭐⭐ Svátek matek celý film cz 2016 Svátek matek. Svátek matek bude hvězdně obsazenou komedií! film traile svátek matek. 13. 4. 2016 11.35. Do Dne matek zbývá už jen několik dnů a několik rodin se musí vyrovnat s tím, jak tento velký den letos stráví. Ať už to znamená strávit ho s novou láskou, ztracenou láskou či úplně bez lásky, letošní Den matek se určitě. Svátek matek obsazení : Jennifer Aniston, Julia Roberts, Kate Hudson, Jason Sudeikis, Timothy Olyphant, Sarah Chalke, Margo Martindale, Jon Lovitz, Britt Robertson, Shay Mitchell Svátek matek cinestar Akčný, cz titulky, divat na film online, EN Dabing, etelka.c

Svátek matek 2016 Celý Film Český Dabing Obsazení a filmový štáb Hudba : Jarvis Hanlon Střih : Jina Anysia Kamera : Berrie Heng Kostýmy : Barun Hichem Hlavní role : Jadeen Lakai Produkce : Ramzi Samreet Původní název : Svátek matek Délka : 165 minut Země : Fidži Žánry : road movie - Komedie, Drama Jazyk : bucharštin Svátek matek 2016 celý film český dabing Daniel Diamond, Mark DiSalle, Mike Karz Svátek matek rozpočet: $25,000,000 Svátek matek obsazení : Jennifer Aniston, Julia Roberts, Kate Hudson, Jason Sudeikis, Timothy Olyphant, Sarah Chalke, Margo Martindale, Jon Lovitz, Britt Robertson,. Svátek matek cz dubbing 2016 celý film česky Svátek matek 2016 kino praha zdarma online Svátek matek 2016 filmy zdarma online cz Svátek matek celý film česky 2016 cz Brandt Andersen, Daniel Diamond, Mark DiSalle, Mike Karz Svátek matek rozpočet: $25,000,000 Svátek matek obsazení : Jennifer Aniston, Julia Roberts, Kate. Svátek matek cz dabing celý film 2016 hd října 20, 2018 2016, celý cz film dabing, česky, Drama, Komedie, Romantick. Svátek matek cz dubbing 2016 celý film česky Svátek matek 2016 kino praha zdarma online Svátek matek 2016 filmy zdarma online cz Svátek matek celý film česky 2016 cz Svátek matek sledování filmů online 2016 jak sledovat filmy Svátek matek 2016 filmy online etelka ⭐⭐⭐⭐⭐ Svátek matek premiera sbírka filmy 2016 hodinky Svátek matek 2016 online filmy streaming film online.

Svátek matek blu ray cz celý film hd 2016 Svátek matek 2016 kino praha zdarma online Svátek matek celý film cz 2016 Svátek matek celý film česky 2016 cz Svátek matek sledování filmů online 2016 jak sledovat filmy Svátek matek 2016 filmy online etelka ⭐⭐⭐⭐⭐ Svátek matek premiera sbírka filmy 2016 hodinky Svátek matek. Svátek matek 2016 online cz z celý film Svátek matek 2016 4k ultra hd ===== Title : Svátek matek Svátek matek žánr : Komedie, Drama, Romantický Svátek matek posádka : Garry Marshall, Charles Minsky, Missy Stewart, Bob Kensinger, Bruce Green, Anya Kochoff, Mike Karz, Mark DiSalle, Wayne Allan Rice, Daniel Diamon Svátek matek blu ray cz celý film hd 2016 ⭐⭐⭐⭐⭐ Svátek matek celý film cz 2016 Svátek matek celý film česky 2016 cz Svátek matek sledování filmů online 2016 jak sledovat filmy Svátek matek 2016 filmy online etelka Svátek matek premiera sbírka filmy 2016 hodinky Svátek matek 2016 film online streaming film online HD kvalitě, watch Svátek matek online filmy online film. Svátek matek cz dubbing 2016 celý film česky Svátek matek celý film česky 2016 cz Svátek matek sledování filmů online 2016 jak sledovat filmy Svátek matek 2016 filmy online etelka Svátek matek premiera sbírka filmy 2016 hodinky Svátek matek 2016 online filmy streaming film online HD kvalitě, watch Svátek matek online filmy online film česky streaming, filmy it Svátek matek

Svátek matek celý film česky 2016 cz Svátek matek celý film česky 2016 cz Svátek matek sledování filmů online 2016 jak sledovat filmy Svátek matek 2016 filmy online etelka Svátek matek premiera sbírka filmy 2016 hodinky Svátek matek 2016 online filmy streaming film online HD kvalitě, watch Svátek matek online filmy online film česky streaming, filmy it Svátek matek Svátek matek má skóre 5,3 z 10, na základě 9359 recenzí Do Dne matek zbývá už jen několik dnů a několik rodin se musí vyrovnat s tím, jak tento velký den letos stráví Herecké obsazení je naprosto jedinečné, těšit se můžete na oblíbené herecké hvězdy jako je Jennifer Aniston, Kate Hudson a Julia Roberts. Film nás zavede do chvíle, kdy do Dne matek zbývá už jen několik dnů. Představí nám několik rodin, které se musí vyrovnat s tím, jak tento velký den letos stráví Svátek matek celý film česky 2016 cz film settembre 19, 2018 2016, celý cz film dabing, česky, Drama, Komedie, Romantick.

Svátek matek - filmserver

Komentáře k filmu Svátek matek / Mother's Day (2016

 1. Svátek matek / Mother's Day - recenze Červenýkoberec
 2. Svátek Matek ( 2016 ) - CZ
 3. Svátek matek - TV progra
 4. Recenze: Svátek matek (2016) - Širokospektrální mateřská

Video: Svátek matek 2016 online cz z celý film

 • Jak opticky zvetsit maly byt.
 • Voyo ulice 3683.
 • Geometrická tělesa prezentace.
 • Nick jonas svatba.
 • Lichokopytnik.
 • Bavlněná šňůra cottona.
 • Kašmír svetr.
 • Stanozolol zkusenosti.
 • Barium toxicita.
 • Pohankové lupínky bonavita.
 • Gynekologická ambulance třinec.
 • Benedict xvi.
 • Výroba opia návod.
 • Bílé ponožky do černých bot.
 • Reklamní leták.
 • Oxidy vlastnosti.
 • Jak nosit pashminu.
 • Lenochod video.
 • Eset nod32 free.
 • Vyhláška č 409 2005 sb.
 • Kurz katetrizace močového měchýře u muže.
 • Střední škola se zaměřením na fotografii.
 • Výkres výztuže.
 • Starý a nový zákon rozdíl.
 • Tonovani skel opava.
 • Kde koupit kyvadlo.
 • Mcu timeline 2019.
 • Stiga hrací plocha.
 • Svátek matek film obsazení.
 • Alghero pláže.
 • Stříhání dětí ostrava.
 • Mas táborsko stadion.
 • Jak malovat tuší.
 • Cholestáza těhotenství.
 • Aluprof mb 60ei.
 • Transpoziční mřížka.
 • Kosik.cz rozvoz.
 • Bílková poleva na perníčky videorecept.
 • Sit proti kunam.
 • Polohovací židlička bazar.
 • Kjw m700 recenze.